Сервіс

привілейоване обслуговування INFINITI

Наша мета — забезпечити привілейоване обслуговування гостя INFINITI, починаючи з першого відвідування дилерського центру та протягом усього терміну експлуатації автомобіля. Ми гарантуємо, що Ви отримаєте позитивні емоції не тільки при купівлі та перебуваючи за кермом автомобіля INFINITI, але й при обслуговуванні Вашого авто.

Привілейоване обслуговування INFINITI — це наші зобов'язання щодо надання власникам INFINITI широкого спектру послуг на найвищому рівні. Всі автомобілі INFINITI обов'язково проходять передпродажну підготовку. Кваліфіковані технічні спеціалісти перевіряють роботу всього обладнання автомобіля, його готовність до експлуатації. Передпродажна підготовка INFINITI — це гарантія безпеки та бездоганна передача нового автомобіля власнику.

ГАРАНТІЯ

Ми впевнені в якості та надійності автомобілів INFINITI. На автомобілі INFINITI надається гарантія 3 роки або 100 000 км пробігу, залежно від того, що настане першим. Гарантія на фарбування становить 3 роки незалежно від пробігу. Гарантія проти наскрізної корозії становить 12 років.

СЛУЖБА ПІДТРИМКИ INFINITI

0-800-303-306
В будь-який час. В будь-якій ситуації. Служба підтримки клієнтів INFINITI — це єдиний телефонний номер. Це консультації, відповіді на питання, оперативне рішення з евакуації автомобіля та багато іншого.

ДОПОМОГА НА ДОРОЗІ

Допомога на дорогах у різних ситуаціях, які потребують швидкого реагування та вирішення. Ми раді повідомити, що скористатися послугами програми "Допомога на дорозі" можуть усі власники автомобілів INFINITI протягом усього терміну гарантії на автомобіль. Якщо ви прокололи колесо, допомога буде надана з максимальною швидкістю. Просто зателефонуйте за номером підтримки INFINITI 0-800-303-306.

Евакуація

У разі несподіваної поломки вашого автомобіля, коли автомобіль знерухомлений або його експлуатація заборонена правилами дорожнього руху, він безкоштовно буде транспортований до найближчого сервісного центру INFINITI або авторизованого регіонального сервісного центру Nissan. Ви можете зателефонувати до Служби клієнтської підтримки INFINITI за номером 0-800-303-306 та скористатися послугою евакуації.

БРОШУРИ