Лізинг

ULF Leasing (ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ЛІЗИНГОВИЙ ФОНД») працює на фінансовому ринку України з 2011 року. На сьогоднішній день компанія є одним із лідерів ринку лізингу. Кожен п'ятий автомобіль, придбаний у лізинг, фінансується ULF Finance. Пропонуємо комплексну послугу фінансування автотранспорту незалежно від його типу, марки та вартості. Кожен клієнт зможе знайти оптимальний собі спосіб придбання: фінансовий лізинг, фінансовий лізинг із сервісом, оперативний лізинг, зворотний лізинг, фінансування авто з пробігом після лізингу.

Зв'язатися з нами

Ваші дані
ІМ'Я*
Телефон*
Цим я висловлюю свою згоду на обробку вищезазначених моїх персональних даних (далі – Персональні дані) ПП «Авто-Актив», а також на їх передачу третім особам, з якими ПП «Авто-Актив» на свій розсуд укладає відповідні договори, і які будуть вживати необхідних заходів щодо захисту таких даних від несанкціонованого доступу третіх осіб. Згоду на обробку Персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на термін 10 років з можливістю у будь-який час відкликати цю згоду, звернувшись до ПП «Авто-Актив». Цим також підтверджую, що я сповіщений(на) про права у зв'язку з включенням Персональних даних у зазначену базу персональних даних, передбачені ст.8 Закону України «Про захист персональних даних», про власника Персональних даних, склад та зміст зібраних Персональних даних, мету збору Персональних даних та осіб, яким передаються мої Персональні дані.
* поля, обов'язкові до заповненняУмови фінансування:

  • Ставка від 0%;
  • Аванс від 30%;
  • Термін кредитування від 12 до 60 місяців;
  • Вибір валюти кредитування – UAH, USD, EUR;
  • Вибір графіка платежів: класичний, ануїтет, дегресія, сезонний;
  • Клієнти – приватні особи, підприємства, приватні особи-підприємці;
  • У графік платежів вже включені і поступово розподілені на весь термін всі обов'язкові платежі при купівлі автомобіля: реєстраційні номери та техпаспорт, пенсійний збір (3% - 5% залежно від вартості автомобіля), страхування КАСКО та ОСАЦВ на весь термін кредитування.


Лізинг ULF Finance – це:

  • ШВИДКО: наявність фінансових продуктів з наданням рішення про фінансування до 4 годин; Можливість оформлення лізингу без надання фінансових документів/довідки про доходи; Лише 1 договір лізингу.
  • ВИГІДНО: Економія на податках: ПДВ, податок на прибуток; Економія на початкових витратах у порівнянні з кредитом та придбанням за готівку; Наявність більше 22 варіантів графіків платежів та 3 валют фінансування на вибір клієнта.
  • Зручно: ULF Finance займається реєстрацією, страхуванням, врегулюванням страхових випадків; Автомобіль у лізингу захищений від конфіскації та на нього неможливо накласти арешт; Автомобіль не відображається у податкових деклараціях громадян.

Менеджер з фінансування ULF Finance Халімон Ірина +380 (67) 422 46 37 | i. khalimon@ulf.ua

www.ulf.ua

* Валюта фінансування USD означає фінансування в UAH із прив'язкою до курсу USD. Валюта фінансування EUR означає фінансування в UAH із прив'язкою до курсу EUR. Зазначена інформація не є публічною офертою і має виключно інформаційний характер. Фінансує ТОВ "УЛФ-ФІНАНС". Розпорядження №454 від 02.03.2017 р. Детальну інформацію можна дізнатись у представників компанії. витрати на сервісне обслуговування автомобіля можуть включатися в щомісячні лізингові платежі.

БРОШУРИ