Страхування

INFINITI

Компанія «Авто-Актив» піклується про своїх клієнтів із першої хвилини.

Купуючи INFINITI, Ви можете бути впевнені в надійності автомобіля, а ми подбаємо про збереження Ваших фінансів у непередбачених ситуаціях, пов'язаних із автомобілем.

Наші партнери – це лідери авто-страхування в Україні, які забезпечать Вам спокій та впевненість у ситуації, коли настає відповідальність перед постраждалими внаслідок ДТП, а також позбавлять турбот щодо ремонту Вашого автомобіля.

Ми надамо Вам послугу, яка включає:

  • індивідуальні тарифи страхування КАСКО.
  • укладання та підписання договорів безпосередньо в салоні.
  • консультаційна підтримка у разі настання страхового випадку.
  • відновлювальний ремонт здійснюється у нашому сервісному центрі, найкращими фахівцями.
  • нагадування про закінчення договору, доставка документів.
  • консультація щодо видів страхування, що Вас цікавлять.

З огляду на індивідуальність кожного клієнта надаємо персоналізовані умови страхування КАСКО. Оформимо та доставимо поліс «Зелена Карта» та договір медичного страхування для громадян, які виїжджають за кордон та інші.

Преміальне обслуговування включає підтримку 24/7.

Ваш персональний менеджер буде готовий відповісти на всі запитання та допомогти при настанні страхового випадку. Ми прагнемо того, щоб досвід володіння автомобілем INFINITI перевищував Ваші очікування.

З питань страхування звертайтесь до менеджера Леонтьєвої Інни: i.leonteva@avto-aktiv.com.ua, (067) 351-11-11

Зв'язатися з нами

Ваші дані
ІМ'Я*
Телефон*
Цим я висловлюю свою згоду на обробку вищезазначених моїх персональних даних (далі – Персональні дані) ПП «Авто-Актив», а також на їх передачу третім особам, з якими ПП «Авто-Актив» на свій розсуд укладає відповідні договори, і які будуть вживати необхідних заходів щодо захисту таких даних від несанкціонованого доступу третіх осіб. Згоду на обробку Персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на термін 10 років з можливістю у будь-який час відкликати цю згоду, звернувшись до ПП «Авто-Актив». Цим також підтверджую, що я сповіщений(на) про права у зв'язку з включенням Персональних даних у зазначену базу персональних даних, передбачені ст.8 Закону України «Про захист персональних даних», про власника Персональних даних, склад та зміст зібраних Персональних даних, мету збору Персональних даних та осіб, яким передаються мої Персональні дані.
* поля, обов'язкові до заповнення
БРОШУРИ