INFINITI Finance

Програма INFINITI FINANCE є унікальною новаторською програмою з придбання нових автомобілів INFINITI в кредит. При розробці програми INFINITI FINANCE ми врахували всі переваги, досконалість і високі технології автомобілів INFINITI і створили продукт, який відповідає високому статусу марки і всім вимогам наших клієнтів.

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
Перший внесок 1 рік 2 роки 3 роки 4 роки 5 років
Від 65% 0,01%** 5,99% 7,99% 8,99% 9,99%
Від 50% 2,99% 6,99% 8,99% 9,99% 9,99%
Від 40% 4,99% 7,99% 9,99% 9,99% 10,99%
Від 30% 5,99% 8,99% 10,99% 10,99% 10,99%

Одноразова комісія банку - 1,9% від суми кредиту.

ОПИС ПРОГРАМИ INFINITI FINANCE
Форма видачі кредиту
Перерахування коштів на поточний рахунок автосалону.
Сума кредиту
Від 40 000 до 2 600 000 грн.
Метод погашення кредиту та відсотків
Щомісячно, платежі за кредитом розраховуються за ануїтетним методом;
Щомісячно, тіло кредиту погашається рівними частками, проценти нараховуються на залишок заборгованості за кредитом.  
Погашення кредиту та відсотків
Відбувається шляхом внесення готівки в касу банку або шляхом перерахування коштів за реквізитами, вказаними в кредитному договорі.
Дострокове погашення кредиту Можливе вже з першого місяця від моменту отримання кредиту, без комісії.
Забезпечення Застава придбаного автомобіля.
Обов'язкове страхування Повне КАСКО та страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів лише в погодженій (рекомендованій) за програмою страховій компанії.
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
 • Одноразова комісія банку при видачі кредиту: 1,9% - 2,9% від суми фінансування.
 • Комісія за операції в Державному реєстрі – 750 грн.
УМОВИ НАДАННЯ КРЕДИТУ КЛІЄНТУ
 • Вік клієнта від 25 років.
 • Мінімальний аванс 30% (якщо сума кредиту включає КАСКО, то заборгованість має не перевищувати 70% від вартості авто).
 • Максимальний строк кредитування - 5 років.
 • Не враховується, як і раніше, дохід з РФ, а також з Білорусі.
 • До негативної кредитної історії відноситься наявність не погашених платежів за період воєнного стану;
 • ФОП розглядатимуться тільки у сферах (готелі, ресторани, операції з нерухомістю, вантажні та пасажирські перевезення, зв'язок, ІТ, медицина, побутові послуги, освіта, торгівля, меблева та столярна промисловість, обслуговування обладнання/техніки/авто - виписка з рахунку ФОП обов’язкова.
 • Для найманих працівників перелік сфер значно ширший, проте неоднаковий зі сферами ФОП.
 • Документи щодо наявної у клієнта нерухомості можуть бути запитані.
 • Не кредитуються області (якщо клієнт проживає та/або отримує дохід від бізнесу в цих областях): Сумську, Полтавську, Харківську, Луганську, Донецьку, Дніпропетровську, Одеську, Миколаївську, Херсонську, Запорізьку, АРК.

 

* Ви можете отримати кредит за програмою INFINITI FINANCE для придбання автомобіля INFINITI на наступних умовах: максимальний строк кредиту – 60 місяців, перший внесок – від 30% від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01% річних, одноразова комісія банку за видачу кредиту – від 1,9% до 2,9% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна процентна ставка – 22,8% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 24 місяці за процентною ставкою 8,99% річних, перший внесок – 30% від вартості авто, ануїтетний графік погашення, страхування КАСКО – 6,2%, одноразова комісія за видачу кредиту – 1,9% від суми кредиту). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території та зони ведення бойових дій. З метою отримання інформації щодо оформлення кредиту звертайтеся за телефоном гарячої лінії 0800305555 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів зв’язку) або на сайті банку www.credit-agricole.ua. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Пропозиція діє на постійній основі.
** Одноразова комісія — 2,9% для 1 рік 65% перший внесок.

БРОШУРИ