INFINITI Finance

Програма INFINITI FINANCE є унікальною новаторською програмою з придбання нових автомобілів INFINITI в кредит. При розробці програми INFINITI FINANCE ми врахували всі переваги, досконалість і високі технології автомобілів INFINITI і створили продукт, який відповідає високому статусу марки і всім вимогам наших клієнтів.

INFINITI Finance
УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
Перший внесок 1 рік 2 роки 3 роки 4 роки 5 років
Від 65% 0,01%** 5,99% 7,99% 8,99% 9,99%
Від 50% 2,99% 6,99% 8,99% 9,99% 9,99%
Від 40% 4,99% 7,99% 9,99% 9,99% 10,99%
Від 30% 5,99% 8,99% 10,99% 10,99% 10,99%

Одноразова комісія банку - 1,9% від суми кредиту.

Зв'язатися з нами

Ваші дані
ІМ'Я*
Телефон*
Цим я висловлюю свою згоду на обробку вищезазначених моїх персональних даних (далі – Персональні дані) ПП «Авто-Актив», а також на їх передачу третім особам, з якими ПП «Авто-Актив» на свій розсуд укладає відповідні договори, і які будуть вживати необхідних заходів щодо захисту таких даних від несанкціонованого доступу третіх осіб. Згоду на обробку Персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на термін 10 років з можливістю у будь-який час відкликати цю згоду, звернувшись до ПП «Авто-Актив». Цим також підтверджую, що я сповіщений(на) про права у зв'язку з включенням Персональних даних у зазначену базу персональних даних, передбачені ст.8 Закону України «Про захист персональних даних», про власника Персональних даних, склад та зміст зібраних Персональних даних, мету збору Персональних даних та осіб, яким передаються мої Персональні дані.
* поля, обов'язкові до заповнення
ОПИС ПРОГРАМИ INFINITI FINANCE
Форма видачі кредиту
Перерахування коштів на поточний рахунок автосалону.
Сума кредиту
Від 40 000 до 2 600 000 грн.
Метод погашення кредиту та відсотків
Щомісячно, платежі за кредитом розраховуються за ануїтетним методом;
Щомісячно, тіло кредиту погашається рівними частками, проценти нараховуються на залишок заборгованості за кредитом.  
Погашення кредиту та відсотків
Відбувається шляхом внесення готівки в касу банку або шляхом перерахування коштів за реквізитами, вказаними в кредитному договорі.
Дострокове погашення кредиту Можливе вже з першого місяця від моменту отримання кредиту, без комісії.
Забезпечення Застава придбаного автомобіля.
Обов'язкове страхування Повне КАСКО та страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів лише в погодженій (рекомендованій) за програмою страховій компанії.
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
 • Одноразова комісія банку при видачі кредиту: 1,9% - 2,9% від суми фінансування.
 • Комісія за операції в Державному реєстрі – 750 грн.
УМОВИ НАДАННЯ КРЕДИТУ КЛІЄНТУ
 • Вік клієнта від 25 років.
 • Мінімальний аванс 30% (якщо сума кредиту включає КАСКО, то заборгованість має не перевищувати 70% від вартості авто).
 • Максимальний строк кредитування - 5 років.
 • Не враховується, як і раніше, дохід з РФ, а також з Білорусі.
 • До негативної кредитної історії відноситься наявність не погашених платежів за період воєнного стану;
 • ФОП розглядатимуться тільки у сферах (готелі, ресторани, операції з нерухомістю, вантажні та пасажирські перевезення, зв'язок, ІТ, медицина, побутові послуги, освіта, торгівля, меблева та столярна промисловість, обслуговування обладнання/техніки/авто - виписка з рахунку ФОП обов’язкова.
 • Для найманих працівників перелік сфер значно ширший, проте неоднаковий зі сферами ФОП.
 • Документи щодо наявної у клієнта нерухомості можуть бути запитані.
 • Не кредитуються області (якщо клієнт проживає та/або отримує дохід від бізнесу в цих областях): Сумську, Полтавську, Харківську, Луганську, Донецьку, Дніпропетровську, Одеську, Миколаївську, Херсонську, Запорізьку, АРК.

 

* Ви можете отримати кредит за програмою INFINITI FINANCE для придбання автомобіля INFINITI на наступних умовах: максимальний строк кредиту – 60 місяців, перший внесок – від 30% від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01% річних, одноразова комісія банку за видачу кредиту – від 1,9% до 2,9% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна процентна ставка – 22,8% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 24 місяці за процентною ставкою 8,99% річних, перший внесок – 30% від вартості авто, ануїтетний графік погашення, страхування КАСКО – 6,2%, одноразова комісія за видачу кредиту – 1,9% від суми кредиту). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території та зони ведення бойових дій. З метою отримання інформації щодо оформлення кредиту звертайтеся за телефоном гарячої лінії 0800305555 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів зв’язку) або на сайті банку www.credit-agricole.ua. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Пропозиція діє на постійній основі.
** Одноразова комісія — 2,9% для 1 рік 65% перший внесок.

БРОШУРИ