INFINITI QX80 БЕЗПЕКА І КОНТРОЛЬ

КРУГОВИЙ ОГЛЯД

Подивіться на навколишній світ по-новому. Монітор кругового огляду з функцією розпізнавання рухомих об'єктів, а також передні і задні паркувальні датчики дають вам виняткову впевненість при паркуванні на обмеженому просторі. 4 камери і технологія віртуального огляду на 360° з верхньої точки попереджають вас про наявність рухомих або статичних об'єктів поблизу автомобіля, дозволяючи майстерно припаркуватися в будь-яких умовах.

INFINITI QX80
ТРИМАЙТЕ ДИСТАНЦІЮ

Система підтримки дистанції до автомобіля що йде попереду, стежить за дорогою і попереджає, коли ви опиняєтеся занадто близько. Якщо ви продовжуєте наближатися, система може застосувати автоматичне гальмування.

INFINITI QX80
Відчуйте НЕВИДИМЕ

Система контролю сліпих зон використовує датчики, які реєструють автомобілі в сліпих зонах. спершу загоряється попереджуючий сигнал на приладовій панелі. Якщо ви продовжуєте наближатися до об'єкта, то лунає звуковий сигнал. потім підключається система динамічної стабілізації, яка застосовує гальмування окремих коліс для запобігання зіткнення.

INFINITI QX80
ДОТРИМУЙТЕСЯ СВОГО КУРСУ

Система попередження і запобігання виходу зі смуги руху постійно відстежує дорожню розмітку і дає сигнал, якщо автомобіль відхиляється в сторону. Якщо ви продовжите неконтрольований з'їзд, система поверне машину назад.

INFINITI QX80
Рухайтесь УПЕВНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ НАПРЯМКУ

Cистема попередження наїзду на перешкоди при русі заднім ходом попередить вас сигналом, помітивши появу перешкоди на своєму шляху тому, і допоможе уникнути зіткнення, задіявши гальма.

INFINITI QX80
БРОШУРИ