INFINITI QX80 Дизайн

INFINITI QX80

INFINITI QX80 втілює в собі всі ваші уявлення про розкіш та бездоганний дизайн. Сучасний салон, стильний і просторий, створює відчуття комфорту для всіх пасажирів автомобіля.

АГРЕСИВНА РЕШІТКА РАДІАТОРА
СТИЛЬНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ
СТРІМКИЙ СИЛУЕТ
INFINITI QX80 Інтер'єр

Інтер'єр нового INFINITI QX80 — це сукупність комфорту і преміального оздоблення. Поєднуючи в собі технологічні інновації та преміальну розкіш INFINITI QX80 назавжди стане проявом вашого статусу.

ГІДНИЙ ВАШОГО СТАТУСУ
ГІДНИЙ ВАШОГО СТАТУСУ
Ми продумали всі деталі, щоб ви відчували себе комфортно в INFINITI QX80. Сидіння водія з електрорегулюванням в 10-ти напрямках і функцією запам'ятовування налаштувань і сидіння переднього пасажира з електрорегулюванням в 8-ми напрямках роблять поїздку в QX80 незабутньою.
АБСОЛЮТНИЙ КОМФОРТ ДЛЯ ВСІХ
АБСОЛЮТНИЙ КОМФОРТ ДЛЯ ВСІХ
Ви можете відправитися в подорож всією сім'єю або компанією: на просторих сидіннях з комфортом розмістяться до восьми чоловік. Для ваших пасажирів забезпечено максимальну зручність в поїздці, адже у QX80 один з найбільш просторих салонів у своєму класі.
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРОСТІР
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРОСТІР
Передні сидіння з функцією клімат-контролю і сидіння другого ряду з підігрівом створять вам відчуття затишку незалежно від погоди за вікном.
ЕСТЕТИКА В ІНТЕР'ЄРІ
ЕСТЕТИКА В ІНТЕР'ЄРІ
Салон INFINITI QX80 вишуканий і бездоганний як ніколи раніше. Глибокі і багаті кольору кузова перегукуються із загальним стилем інтер'єру, а простежка, прострочки і окантовка сидінь привносять в інтер'єр відчуття гармонійної розкоші. Унікальна технологія шкіряного оздоблення салону забезпечує неперевершену чистоту та досконалість кожної деталі.
INFINITI QX80 ЕКСТЕР'ЄР

Відточені лінії кузова INFINITI QX80 створюють внушаючий вигляд чистої мощі і абсолютного дизайну.

СПОРТИВНА СТАТУРА
СПОРТИВНА СТАТУРА
Ідеальне поєднання сили і вишуканості, виражене в агресивній передній частині і витончених, але м'язистих лініях кузова, викликає захоплення.
АКЦЕНТ НА ДЕТАЛЯХ
АКЦЕНТ НА ДЕТАЛЯХ
Легкосплавні диски діаметром 22 дюйми не просто забезпечують INFINITI QX80 атлетичні пропорції, вони роблять автомобіль ще більш керованим і прийомистим. Полегшена конструкція дисків знижує неподрессорную масу і робить хід підвіски більш плавним.
ПРЯМІ ТА СТРІМКІ ФОРМИ СИЛУЕТУ
ПРЯМІ ТА СТРІМКІ ФОРМИ СИЛУЕТУ
Безпомилково впізнаваний дизайн INFINITI знайшов відображення в формі решітки радіатора. Плавно вигнута нижня лінія дзеркально повторює верхню, надаючи передній частині автомобіля характерний зовнішній вигляд.
ЗАВЖДИ У ЦЕНТРІ УВАГИ
ЗАВЖДИ У ЦЕНТРІ УВАГИ
Якість фарбування кузова INFINITI QX80 строго контролюється. Який би колір ви не вибрали, ви отримуєте досконале покриття з яскравим чистим блиском, що привертає увагу.
БРОШУРИ