INFINITI QX80 Технології і комфорт

INFINITI QX80
ТЕХНОЛОГІЇ INFINITI QX80 Нове покоління INFINITI InTouch™

Мультимедійна система INFINITI InTouch™ пропонує користувачеві покращений функціонал для підключення до цифровго середовища і інтуїтивний інтерфейс, як у смартфона. На передній панелі розташовані два дисплея з високою роздільною здатністю. Оновлена ​​функція розпізнавання голосу тепер розуміє до 6000 голосових команд. Навігаційна система з функцією прогнозування набору тексту прискорює складання маршруту.

НОВИЙ ДИСПЛЕЙ 7 ДЮЙМІВ НА ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ
НОВИЙ ДИСПЛЕЙ 7 ДЮЙМІВ НА ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ
Показує поточний стан автомобіля під час поїздки і актуальну інформацію про маршрут.
ANDROID AUTO™
ANDROID AUTO™
Дозволяє синхронізувати деякі додатки з вашого смартфона.
ДИСПЛЕЇ 7 І 8 ДЮЙМІВ
ДИСПЛЕЇ 7 І 8 ДЮЙМІВ
Дозволяють контролювати маршрут на верхньому екрані і мати доступ до систем і інтелектуальним помічникам INFINITI на нижньому — без необхідності перемикатися між додатками.
ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ
ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ
Для водіїв, які вважають за краще налаштовувати динаміку автомобіля індивідуально, пропонується система вибору режимів водіння. Вона дозволяє встановити унікальне поєднання налаштувань двигуна, підвіски і рульового управління.
РОЗУМНЕ ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ
РОЗУМНЕ ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ
Безкомпромісної чіткості зображення в дзеркалі заднього виду більше не завадять ні пасажири, ні великий вантаж, ні навіть темрява. Залежно від умов видимості воно може миттєво перемикатися в режим РК-дисплея, транслюючи зображення з ширококутної камери з високою роздільною здатністю.
INFINITI QX80 ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРОСТІР

Водій ви або пасажир — це абсолютно не важливо, в салоні оновленого INFINITI QX80 ви будете почувати себе однаково комфортно.

РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА
РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА
Розважальна система автомобіля створює в салоні три незалежних медіа-простори. Для пасажирів другого ряду передбачено два 8-дюймових дисплея, щоб дивитися кіно, грати в ігри або слухати улюблену музику через бездротові навушники.
ЗАДОВОЛЕННЯ ДЛЯ СЛУХАЧІВ
ЗАДОВОЛЕННЯ ДЛЯ СЛУХАЧІВ
Преміальна аудіосистема BOSE® з 17 динаміками відтворює потужний професійний звук. Відчуйте себе на музичному концерті, не виходячи з салону вашого автомобіля.
КОМФОРТ ДЛЯ КОЖНОГО
КОМФОРТ ДЛЯ КОЖНОГО
Ми продумали всі деталі, щоб ви відчували себе комфортно в INFINITI QX80. Передні сидіння з функцією клімат-контролю і сидіння другого ряду з підігрівом створять для вас відчуття затишку, незалежно від погоди за вікном.
ІДЕАЛЬНИЙ МІКРОКЛІМАТ
ІДЕАЛЬНИЙ МІКРОКЛІМАТ
Трьохзонний клімат-контроль з автоматичним режимом рециркуляції повітря і системою PlasmaClusterTM, яка очищає і іонізує повітря, дозволяє створити власну зону комфорту для кожного пасажира.
АБСОЛЮТНА СВОБОДА
АБСОЛЮТНА СВОБОДА
При складених сидіннях третього ряду багажник становить 1405 л, при складених сидіннях другого і третього рядів обсяг досягає 2694 л. Вам залишилося лише придумати, чим його наповнити.
БРОШУРИ