INFINITI QX80

QX80
Вже в дорозі! Ціна від
3 217 200 грн
ОНОВЛЕНИЙ INFINITI QX80

Зустрічайте оновлений INFINITI QX80: новий дизайн передньої панелі, роздільні екрани системи мультимедіа високої роздільної здатності, нова приладова панель c 7-ми дюймовим дисплеєм доповнюють високий рівень комфорту і преміальності.

INFINITI QX80
ОНОВЛЕНИЙ INFINITI QX80

Прагнення до ідеалу — це постійний рух вперед. INFINITI QX80 вийшов на новий щабель комфорту і наповнення: більш вишуканий і сучасний, він зберіг в собі легендарні лінії і ходові характеристики. Кожен елемент оновленого INFINITI QX80 приносить естетичну насолоду і комфорт.

INFINITI QX80
INFINITI QX80 Нове покоління INFINITI InTouch™

Мультимедійна система INFINITI InTouch™ пропонує користувачеві покращений функціонал для підключення до цифрового середовища і інтуїтивний інтерфейс, як у смартфона.

INFINITI QX80
INFINITI QX80 Інтер'єр
Просторий салон в 7-ми або 8-ми місцевому виконанні

Просторий салон в 7-ми або 8-ми місцевому виконанні

Ви можете відправитися в подорож всією сім'єю або компанією: на просторих сидіннях з комфортом розмістяться до восьми* осіб.

Розваги в поїздці

Розваги в поїздці

Для пасажирів другого ряду передбачено два 8-дюймових дисплея, щоб дивитися кіно, грати в ігри або слухати улюблену музику через бездротові навушники.

Комфорт для кожного

Комфорт для кожного

Трьохзонний клімат-контроль з автоматичним режимом рециркуляції повітря дозволяє створити власну зону комфорту для кожного пасажира.

АКУСТИЧНА СИСТЕМА BOSE®

АКУСТИЧНА СИСТЕМА BOSE®

Акустична система BOSE® Performance Audio з 17 динаміками відтворює потужний професійний звук як на концерті.

INFINITI QX80 ЕКСТЕР'ЄР
Вивірені лінії кузова

Вивірені лінії кузова

Ідеальне поєднання сили і вишуканості, яке виражене в агресивній передній частині і витончених, але м'язистих лініях кузова, викликає захоплення.

Акцент на деталях

Акцент на деталях

Легкосплавні диски діаметром 22 дюйми не просто забезпечують INFINITI QX80 атлетичні пропорції, вони роблять його ще більш чуйним і прийомистим.

Грандіозний ефект

Грандіозний ефект

Значний вигляд і унікальні риси дизайну дозволяють INFINITI QX80 завжди бути в центрі уваги.

АДАПТИВНА СИСТЕМА ГОЛОВНОГО ОСВІТЛЕННЯ

АДАПТИВНА СИСТЕМА ГОЛОВНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Адаптивна система переднього світла коригує напрям світлового пучка в повороті або на звивистій дорозі, слідуючи за поворотом керма.

INFINITI QX80 Технології
ПРОДУКТИВНІСТЬ І ПОТУЖНІСТЬ
ПРОДУКТИВНІСТЬ І ПОТУЖНІСТЬ
Випробуйте потужний і економічний 5,6-літровий двигун V8 прямого вприскування. Приголомшлива потужність в 405 к.с. при моменті, що крутить в 560 Нм забезпечує значне тягове зусилля до 3,5 т і дає впевненість у будь-яких ситуаціях.
КОМФОРТ У РУСІ
КОМФОРТ У РУСІ
INFINITI QX80 відрізняється комфортною роботою підвіски. Унікальна гідравлічна система контролю коливань кузова дозволяє відстежити і скорегувати кути поперечного нахилу автомобіля, підвищивши плавність ходу без шкоди для динаміки.
СТАБІЛЬНІСТЬ ПРИ НАВАНТАЖЕННЯХ
СТАБІЛЬНІСТЬ ПРИ НАВАНТАЖЕННЯХ
При перевезенні важких вантажів в багажнику або під час буксирування, задня підвіска INFINITI QX80 автоматично вирівнює становище кузова, забезпечуючи оптимальну керованість і курсову стійкість.

* Зазначені ціни є рекомендованими, надані для довідки і можуть відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої дилером Infiniti в Україні. Інформація про ціни і комплектації не є публічною офертою. Для отримання інформації по остаточній ціні звертайтеся до офіційних дилерів Infiniti в Україні. ТОВ "Ніссан Мотор Україна" залишає за собою право змінювати ціну, специфікації, зазначені на сторінках або в завантажуваних матеріалах, без попереднього повідомлення.
** Ви можете отримати «Авто в кредит» на таких умовах: максимальний термін – 24 місяці, максимальна сума – 2 600 000 грн, відсоткова ставка – 0,01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 80грн, комісія за отримання витягів із ДРОРМ – 100 грн, комісія за отримання витягів із ДРРПНМ – 199 грн. Реальна відсоткова ставка становить від 2,46 % річних. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України, крім тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтеся на сайті www.credit-agricole або за телефоном: 0800305555. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ № 99 від 12.10.2011 р.

БРОШУРИ