INFINITI QX55 БЕЗПЕКА І КОМФОРТ

INFINITI QX50 розроблений, щоб допомогти вам бачити далі, реагувати швидше і отримувати справжнє задоволення від водіння, навіть при несприятливих погодних умовах. Відкрийте для себе набір інноваційних технологій, що полегшують процес водіння і допомагають вам відчувати себе на дорозі абсолютно впевнено.

Інтелектуальний КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

Інтелектуальний КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

Встановіть необхідний темп руху і справа зроблена. Тепер ваш INFINITI QX50 буде автоматично підтримувати безпечну дистанцію до автомобіля що йде попереду, пригальмовуючи і знову розганяючись, коли це необхідно.

CИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ наїзду на перешкоду ПРИ РУСІ ЗАДНІМ ХОДОМ

CИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ наїзду на перешкоду ПРИ РУСІ ЗАДНІМ ХОДОМ

Система допомагає швидше реагувати на можливість зіткнення. Вона попереджає вас, якщо ви занадто близько під'їхали до іншого автомобілю або нерухомого об'єкту і допомагає уникнути зіткнення, задіявши гальма.

СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ фронтальному зіткненню

СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ фронтальному зіткненню

Система може сканувати до двох автомобілів, що йдуть попереду і попередити вас про потенційне лобове зіткнення.

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ "СЛІПИХ ЗОН" ТА СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ ЗІТКНЕННЯ В "СЛІПИХ ЗОНАХ"

Обидві системи використовують датчики, які реєструють автомобілі в сліпих зонах. Спершу загоряється попереджуючий сигнал на приладовій панелі. Якщо ви продовжуєте наближатися до об'єкта, то лунає звуковий сигнал. Потім підключається система рульового управління, спрямовуючи зусилля на запобігання зіткнення.

Системи попередження і запобігання виходу зі смуги руху

Системи попередження і запобігання виходу зі смуги руху

Система попередження про вихід зі смуги руху, моніторить лінію розмітки і повідомляє водія, якщо той почав зміщуватися в сусідню смугу без включеного сигналу поворотника. Потім підключається система запобігання виходу зі смуги руху активуючи рульове управління, щоб запобігти зміщенню.

СИСТЕМА ОСВІТЛЕННЯ

СИСТЕМА ОСВІТЛЕННЯ

Адаптивна система переднього освітлення допомагає вам бачити більше, направляючи світло фар в сторону повороту керма.

БРОШУРИ