INFINITI QX55 Мультимедіа

Мультимедійна система INFINITI InTouch™ пропонує користувачеві функціонал для підключення до цифрового середовища і інтуїтивний інтерфейс, як у смартфона. На передній панелі розташовані два дисплея з високою роздільною здатністю. Оновлена ​​функція розпізнавання голосу тепер розуміє до 6000 голосових команд. Навігаційна система з функцією прогнозування набору тексту прискорює складання маршруту.

ВЕРХНІЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН
ВЕРХНІЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН
8-дюймовий сенсорний екран дозволяє дублювати екран вашого мобільного телефону за допомогою систем AndroidAuto® і Apple CarPlay®, які дозволяють синхронізувати деякі додатки з вашого смартфона.
НИЖНІЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН
НИЖНІЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН
Нижній сенсорний дисплей відображає різні додатки, меню клімат-контролю та інформаційно-розважальної системи, а також забезпечує доступ до більшості функцій автомобіля.
КОНЦЕРТНЕ ЗВУЧАННЯ
КОНЦЕРТНЕ ЗВУЧАННЯ
Нова преміальна аудіосистема BOSE отримала 16 покращених динаміків і передову систему обробки звуку для створення натурального і багатого звучання. Система відтворює в салоні автомобіля атмосферу концертного залу.
ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ
ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ
Проекція на вітрове скло інформації в реальному часі, в тому числі про швидкість руху, навігаційної інформації, повідомлень, що стосуються безпеки, та інші необхідні в дорозі відомості.
ЦИФРОВА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ
ЦИФРОВА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ
Цифрова панель відображає дані про роботу двигуна VC-Turbo, повідомлення систем активної і пасивної безпеки і режими водіння.
БРОШУРИ