INFINITI QX55 Огляд

INFINITI QX55
Двигун VC-Turbo ДВА СТИЛІ ВОДІННЯ, ОДИН ДВИГУН

Вибір режиму водіння дозволяє вам використовувати різний стиль їзди — від розслабленого до більш спортивного — миттєво. У той же час двигун VC-Turbo повністю підлаштовується під вас, щоб дати більше потужності або економічності в залежності від стилю вашого водіння.

КЕРОВАНА ПОТУЖНІСТЬ
КЕРОВАНА ПОТУЖНІСТЬ
Завдяки системі зміни ступеня стиснення чотирициліндровий 2.0-літровий двигун адаптується під ваші потреби, досягаючи потужності в 249 кінських сил або, навпаки, скорочуючи витрату палива до 7,6 літрів на 100 кілометрів.
ПЕРСОНАЛЬНИЙ РЕЖИМ ВОДІННЯ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ РЕЖИМ ВОДІННЯ
Селектор вибору режиму водіння дозволяє водієві вибрати режим їзди, найбільш відповідний дорожнім умовам та своїм бажанням.
Абсолютний контроль Впевненість в кожному русі

Абсолютно новий QX55 оснащений інтелектуальним повним приводом, який забезпечує максимально контрольований рух, розподіляючи крутний момент на всі колеса та миттєво реагуючи на зміну дорожнього покриття або погодних умов.

Комфорт Звичний комфорт в кожній поїздці
ОДИН ПОГЛЯД — ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ
ОДИН ПОГЛЯД — ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ
Проекційний дисплей перетворює лобове скло в продовження інформаційної панелі. Ви можете з легкістю управляти всіма системами автомобіля, не відволікаючись від дороги.
ВРАХОВУЄ ВАШУ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ
ВРАХОВУЄ ВАШУ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ
Для ще більшого комфорту інтелектуальний ключ автоматично підготує ваш INFINITI QX55 до безтурботної поїздки з індивідуальними налаштуваннями. Він налаштує положення сидіння і дзеркал, відновить настройки кліматичної системи, підігріву дзеркал, рульового колеса і багато іншого.
ВАШ ВИБІР ЗВУЧАННЯ
ВАШ ВИБІР ЗВУЧАННЯ
Нова преміальна аудіосистема BOSE отримала 16 покращених динаміків і передову систему обробки звуку для створення натурального і багатого звучання, занурюючи вас в атмосферу концертного залу. А система шумозаглушення в салоні дозволить повною мірою насолодитися тишею або зануритися в свої думки.
МІНІМАЛІЗМ В ДІЇ
МІНІМАЛІЗМ В ДІЇ
Автентичний дизайн від інших відрізняє вишукане поєднання форми і фунціональності. Логотип INFINITI на задній частині автомобіля — це не тільки елегантний і впізнаваний підпис бренду, але одночасно камера і кнопка для відкриття багажника.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ У ВСЬОМУ
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ У ВСЬОМУ
Коли необхідно перевезти великі вантажі, ви можете легко скласти одне або обидва задніх сидіння. Щоб повернути сидіння в попереднє положення, досить натиснути кнопку.
БРОШУРИ