INFINITI QX55 Технології і розваги

Орієнтуючись на потреби водія і пасажирів, новий INFINITI QX55 пропонує ряд технологій, які занурюють вас в світ високоефективних, мультимедійних, інформаційних та навігаційних систем. Ви оціните зручність нового покоління мультимедійної системи INFINITI InTouch™ ️з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і двома екранами: 8-дюймовим верхнім і 7-дюймовим нижнім.

INFINITI QX55
ТЕХНОЛОГІЇ INFINITI QX55 ВКЛЮЧЕННЯ І ВИКЛЮЧЕННЯ В ОДИН ДОТИК

Верхній 8-дюймовий сенсорний екран дозволяє дублювати екран вашого мобільного телефону за допомогою систем AndroidAuto® і Apple CarPlay®, які дозволяють синхронізувати деякі додатки з вашого смартфона. Нижній сенсорний дисплей відображає різні додатки, меню клімат-контролю та інформаційно-розважальної системи, а також забезпечує доступ до більшості функцій автомобіля.

INFINITI QX55
ВОДІННЯ В ЗАДОВОЛЕННЯ
ВОДІННЯ В ЗАДОВОЛЕННЯ
Для ще більшого комфорту інтелектуальний ключ автоматично підготує ваш INFINITI QX55 до безтурботної поїздки з індивідуальними настройками. Він налаштує положення сидіння і дзеркал, відновить настройки кліматичної системи і підігріву дзеркал, відновить всі відповідні налаштування рульового колеса і багато іншого. Ви і ваш автомобіль — одне ціле.
PROPILOT ASSIST ВПЕВНЕНІСТЬ У КОЖНОМУ РУСІ

Помічники системи PROPILOT ASSIST — ваш надійний супутник в поїздках на довгі дистанції. Ще більше комфорту, спокою і впевненості на дорозі. Датчики попередять про перешкоду при русі заднім ходом, про потенційний лобовому зіткненні, а також допоможуть тримати автомобіль в смузі руху в межах ліній дорожньої розмітки, контролюючи рух в сліпих зонах.

INFINITI QX55
РОЗВАГИ ВСІ ВАШІ ПРОГРАМИ В ОДНОМУ МІСЦІ

Абсолютно новий INFINITI QX55 оснащений системою Apple CarPlay® з голосовим управлінням. Насолоджуйтеся улюбленими функціями вашого iPhone, не відволікаючись від водіння. Доступ до Apple Music, Apple Maps, дзвінки, відправка і отримання повідомлень — все це в режимі гучного зв'язку.

INFINITI QX55
БРОШУРИ