INFINITI QX55

QX55
Ціна від
1 896 600 грн
Абсолютно новий INFINITI QX55 ІДЕЯ В ЦЕНТРІ УВАГИ

Вірте і втілюйте свої ідеї. Покажіть їх світу. Забудьте про те, що скромність прикрашає. Заявіть про себе ефектно за допомогою абсолютно нового спорткупе INFINITI QX55. Цей автомобіль не дозволить вашим ідеям загубитися. Він — проекція вашої індивідуальності. І він так само прекрасний.

Стрімкий дизайн
Технології і комфорт
Мультимедіа
Дизайн Створений, аби дивувати

INFINITI QX55 сміливо виходить за рамки очікувань і поєднує стилі, що здаються непоєднуваними. Це місткість і комфорт міського кросовера із зовнішністю спорткупе.

Технологіі Комфорт, створений для вас. Вгадує ваші бажання

Залишайтеся на зв'язку, де б ви не знаходилися — INFINITI QX55 оснащений передовими технологіями для розваг і підключення.

Безпека Ідеальна подорож. Гармонія в управлінні

Абсолютно новий INFINITI QX55 обладнаний системами активної безпеки, які полегшують процес водіння і допомагають вам відчувати себе на дорозі абсолютно впевнено.

INFINITI QX55

* Зазначені ціни є рекомендованими, надані для довідки і можуть відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої дилером Infiniti в Україні. Інформація про ціни і комплектації не є публічною офертою. Для отримання інформації по остаточній ціні звертайтеся до офіційних дилерів Infiniti в Україні. ТОВ "Ніссан Мотор Україна" залишає за собою право змінювати ціну, специфікації, зазначені на сторінках або в завантажуваних матеріалах, без попереднього повідомлення.
** Ви можете отримати «Авто в кредит» на таких умовах: максимальний термін – 24 місяці, максимальна сума – 2 600 000 грн, відсоткова ставка – 0,01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 80грн, комісія за отримання витягів із ДРОРМ – 100 грн, комісія за отримання витягів із ДРРПНМ – 199 грн. Реальна відсоткова ставка становить від 2,46 % річних. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України, крім тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтеся на сайті www.credit-agricole або за телефоном: 0800305555. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ № 99 від 12.10.2011 р.

БРОШУРИ