INFINITI QX50 Дизайн

INFINITI QX50

INFINITI QX50, створений на абсолютно новій платформі — це преміальний середньорозмірний кросовер, що поєднує в собі передові технології, чудовий дизайн і самий просторий в класі салон. Обриси дизайну кузова надають автомобілю м'язистий і при цьому збалансований вигляд.

 

INFINITI QX50 СИЛА ТА ЕЛЕГАНТНІСТЬ

Подвійна арка решітки радіатора, вигнуті у формі півмісяця задні стійки і аеродинамічно вивірена форма кузова підкреслюють впізнаваний фірмовий стиль INFINITI.

ХВИЛЕПОДІБНИЙ ДИЗАЙН КАПОТА
ХВИЛЕПОДІБНИЙ ДИЗАЙН КАПОТА
Капот елегантно переходить в бокову лінію кузова, роблячи INFINITI QX50 миттєво і безпомилково впізнаваним.
УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ДИСКІВ
УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ДИСКІВ
20-дюймові легкосплавні диски виводять рух на новий рівень. Злиття функціональності і легкості, відображення індивідуальності і стилю.
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ
Світлодіодні фари INFINITI нагадують погляд людських очей - пронизливий і вабливий. У фарах застосовано кілька технічних рішень, що забезпечують водієві оптимальні умови освітлення дороги.
ЗАДНЯ СТІЙКА В ФОРМІ ПІВМІСЯЦЯ
ЗАДНЯ СТІЙКА В ФОРМІ ПІВМІСЯЦЯ
Хромована задня стійка в формі півмісяця примикає до кузова і візуально подовжує лінію даху.
INFINITI QX50 Ідеальне оточення

Матеріали і конструктивні особливості оздоблення QX50 втілюють високу майстерність виготовлення і творчий підхід.

ПРЕМІУМ КОМФОРТ
ПРЕМІУМ КОМФОРТ
Особливі види оздоблення інтер'єру з високоякісних матеріалів створюють персоналізоване відчуття розкоші. Три кольорові гами включають в себе спеціально підібрані кольори, які символізують стихії природи.
ЩЕ БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ
ЩЕ БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ
Відчуйте розкіш інтер'єру, в якому бездоганно поєднуються крісла з напіванілінової шкіри, обробка з натурального клена і яскраві акценти Ultrasuede. Запустіть двигун одним натисненням кнопки і приготуйтеся випробувати справжній драйв. Довіртеся технологіям INFINITI, які виводять керування автомобілем на новий рівень.
ДИЗАЙН СИДІНЬ
ДИЗАЙН СИДІНЬ
Сидіння, сконструйовані з урахуванням спільних досліджень NASA і університету Кейо в області нульової гравітації, роблять перебування за кермом неймовірно комфортним. Спеціальна форма знижує навантаження на спину і стегна, а розумна система налаштувань і клімат-контроль допоможуть отримати максимальне задоволення від водіння.
ПРЕМІАЛЬНЕ ОЗДОБЛЕННЯ
ПРЕМІАЛЬНЕ ОЗДОБЛЕННЯ
Деталі інтер'єру готуються і обробляються індивідуально. Шкіра для оббивки приладової панелі підбирається і натягується вручну. Сидіння, двері і приладова панель мають лазерну перфорацію швів, що повторює вигини деталей інтер'єру нового QX50. Візуальні акценти розставлені за допомогою контрастної строчки.
БРОШУРИ