INFINITI QX50

QX50
Ціна від
1 749 500 грн
INFINITI QX50 Наповніть АВТОМОБІЛЬ своєю індивідуальністю

INFINITI QX50 змінюється на краще. Японська естетика дизайну в поєднанні з технологіями дозволяє стати цьому автомобілю природним продовженням водія.

Унікальний та впізнаваний дизайн
Системи технологій безпеки
Нове покоління системи INTOUCH™
INFINITI QX50
INFINITI INTOUCH™

INFINITI INTOUCH™

Нова мультимедійна система INFINITI InTouch ™ пропонує користувачеві покращений функціонал для підключення до цифрового середовища та інтуїтивний інтерфейс, як у смартфона. На передній панелі розташовані два дисплея з високою роздільною здатністю. Оновлена ​​функція розпізнавання голосу тепер розуміє до 6000 голосових команд. Навігаційна система з функцією прогнозування набору тексту прискорює складання маршруту.

VC-TURBO

VC-TURBO

Двигун INFINITI VC-TURBO став першим в світі серійним двигуном зі змінним коефіцієнтом стиснення і одним з найбільш технологічно досконалих двигунів внутрішнього згоряння в історії.

INFINITI QX50 ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ

Завдяки системі передових технологій активної і пасивної безпеки ви можете відчувати себе абсолютно впевнено навіть в непередбачених дорожніх ситуаціях. Насолоджуйтесь керуванням, не думаючи про безпеку — про неї подбаємо ми.

СИСТЕМИ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ВИХІД ІЗ СМУГИ РУХУ
СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ ФРОНТАЛЬНОГО ЗІТКНЕННЯ
СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ НАЇЗДУ НА ПЕРЕШКОДУ ПРИ РУСІ ЗАДНІМ ХОДОМ
INFINITI QX50 Дизайн

INFINITI QX50, створений на абсолютно новій платформі — це преміальний середньорозмірний кросовер, що поєднує в собі передові технології, чудовий дизайн і самий просторий в класі салон.

INFINITI QX50

* Зазначені ціни є рекомендованими, надані для довідки і можуть відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої дилером Infiniti в Україні. Інформація про ціни і комплектації не є публічною офертою. Для отримання інформації по остаточній ціні звертайтеся до офіційних дилерів Infiniti в Україні. ТОВ "Ніссан Мотор Україна" залишає за собою право змінювати ціну, специфікації, зазначені на сторінках або в завантажуваних матеріалах, без попереднього повідомлення.
** Ви можете отримати «Авто в кредит» на таких умовах: максимальний термін – 24 місяці, максимальна сума – 2 600 000 грн, відсоткова ставка – 0,01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 80грн, комісія за отримання витягів із ДРОРМ – 100 грн, комісія за отримання витягів із ДРРПНМ – 199 грн. Реальна відсоткова ставка становить від 2,46 % річних. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України, крім тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтеся на сайті www.credit-agricole або за телефоном: 0800305555. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ № 99 від 12.10.2011 р.

БРОШУРИ