Сезон шиномонтажу відкрито!

Сезон шиномонтажу відкрито!

Весна - ідеальний час для заміни шин на літні. Адже зміна шин не тільки гарантує безпеку на дорозі, але і впливає на якість їзди. Якщо ви є власником автомобіля INFINITI, або будь-якого іншого бренду,  сервісний центр автосалону АВТО-АКТИВ завжди радий запропонувати вам послугу шиномонтажу. Наші співробітники докладуть максимум зусиль, щоб щорічний рутинний процес шиномонтажу пройшов для вас з максимальним комфортом.

Навесні особливо важливо замінити зимову гуму  на літню. Літні шини забезпечують кращу керованість і зчеплення з сухими і вологими поверхнями. Вони також зменшують шум і вібрації на дорозі, що підвищує комфорт під час поїздки.

Правильний вибір шин і дисків є ключовим фактором безпеки дорожнього руху. Тому слід переконатися, що встановлені диски і шини відповідають рекомендаціям виробника. Це гарантує не тільки безпеку під час їзди, але і продовжує термін експлуатації шин і дисків. Працівники відділу запасних частин завжди готові надати вам повну консультацію щодо придбання нової резини, а також при оформленні замовлення запишуть ваше авто на шиномонтаж в зручний для Вас час.

Зв’язатися з відділом запасних частин 044-221-11-00 

Компанія АВТО-АКТИВ піклується про Ваш комфорт і вже багато років пропонує скористатися послугою "Зберігання сезонної гуми". Правильне зберігання шин продовжує термін його експлуатації, що призводить до мінімізації витрат на придбання нової гуми. Шини слід зберігати в прохолодному сухому місці, захищеному від світла і вологи. Зберігання шин на дерев'яних піддонах допоможе запобігти деформації.

Загалом, правильний вибір коліс і шин, а також своєчасна їх заміна є важливими заходами для безпеки та комфорту дорожнього руху під час подорожі та економії коштів.

Компанія АВТО-АКТИВ офіційний дилер INFINITI в Україні завжди рада бачити Вас серед своїх клієнтів.

Зареєструватися на послугу можна за допомогою форми зворотного зв'язку або по телефону 044-221-00-00

БРОШУРИ