Підготуй свій INFINITI до літніх пригод

INFINITI

Літній сезон - відмінний час для подорожей, і для того, щоб ваш INFINITI був готовий до літніх поїздок, потрібно провести ряд підготовчих робіт. Сервісний центр компанії «АВТО-АКТИВ» допоможе швидко і якісно підготувати ваш INFINITI.

Перший крок - заміна зимової гуми на літню. Літні шини забезпечують краще зчеплення при високих температурах, а також зменшують шум під час поїздки. При заміні шин, їх тиск і балансування також повинні бути перевірені, щоб уникнути проблем при керуванні.

Другий крок - перевірка системи кондиціонування. Перевірте, чи правильно працює кондиціонер і чи достатньо прохолодного повітря, що виділяється в автомобілі. Якщо є якісь проблеми, необхідно звернутися до фахівців для огляду і ремонту. Також, якщо ви давно не змінювали повітряний фільтр, рекомендуємо замінити фільтр і зробити антибактеріальну чистку системи кондиціонування. Записатись на сервіс або 044-221-00-00

Третій крок - тестування гальмівної системи. Переконайтеся, що гальма працюють правильно і що гальмівні колодки не зношені. Якщо гальмівні колодки зношені, їх слід замінити

Четвертий крок - заміна фільтрів. Повітряні та паливні фільтри слід регулярно замінювати, щоб забезпечити належну роботу двигуна та зменшити витрату палива.

П'ятий крок - перевірка рівня рідин, таких як масло, гальмівна рідина і теплоносій. Переконайтеся, що рівень кожної рідини знаходиться в межах норми і при необхідності замініть рідину або долийте.

Крок шостий - перевірка акумуляторнох батареї. Щоб уникнути неприємної ситуації далеко від дому або на природі, краще перевірити її стан і переконатися, що вона заряджена.

Нарешті, сьомий крок - загальна автомийка. Очистіть автомобіль від пилу і нальоту, скористайтеся послугою полірування автомобіля із застосуванням «анти-дощу» і насолоджуйтеся комфортною поїздкою в будь-яку погоду.

Після всіх цих приготувань ваш INFINITI буде готовий до літніх поїздок і забезпечить комфорт і безпеку на дорозі.

БРОШУРИ