Абсолютно новий INFINITI QX60

Новий QX60 INFINITI відразу привернув увагу своїм елегантним дизайном і якісною обробкою. Цей семимісний кросовер має вражаючий зовнішній вигляд, що підкреслює його преміальний статус.

Однією з головних переваг нового QX60 INFINITI є його дизайн. Кросовер має новий вигляд, що надає йому впевненого і стильного вигляду. Фірмова подвійна дугова решітка радіатора виглядає сучасніше і агресивніше попередніх моделей. Спортивні лінії на капоті і бічних панелях, а також оригінальні диски витягують новий QX60 INFINITI на тлі конкурентів.

INFINITI QX60
INFINITI QX60
INFINITI QX60

Новий QX60 INFINITI був розроблений з нуля, щоб допомогти його власникам «підкорити життя зі стилем» і забезпечує потужний повний привід, який поєднує в собі плавний зовнішній вигляд і спокійний інтер'єр.

«Абсолютно новий QX60 INFINITI  був розроблений з урахуванням насиченого життя - друзів, сім'ї, суспільства», - зазначив Ерік Ріго, керівник INFINITI Global Product Strategy.

Трирядний позашляховик  QX60  має різноманітні інтуїтивні технологічні особливості INFINITI, які роблять його найбільш сімейним позашляховиком, в поєднанні з продуманим інтер'єром та елегантним виглядом. 

 

Одним з нововведень нового QX60 INFINITI є технологічний прорив, зроблений в області інформаційно-розважальної системи. Кросовер оснащений новим 12,3-дюймовим сенсорним екраном, який підтримує підключення до смартфонів і дозволяє насолоджуватися улюбленими музичними треками та відео у високій якості. Крім того, система навігації та безпеки була вдосконалена, щоб полегшити і безпечніше водіння.

Зберігаючи традиції бренду, INFINITI QX60 демонструє високу якість обробки та увагу до деталей. Високоякісні матеріали, в тому числі шкіра і дерево, використовуються в салоні і створюють атмосферу преміум-класу. Зручні сидіння і м'яка підвіска забезпечують комфортну їзду на великі відстані.

В цілому, новий QX60 INFINITI - це відмінний семимісний кросовер, який пропонує преміум-обробку, потужний дизайн та передові технології. Цей автомобіль є ідеальним вибором для тих, хто шукає комфорт і стиль в одній упаковці.

БРОШУРИ