Про компанію

INFINITI

Компанія «Авто-Актив» — офіційний дилер INFINITI в Україні.

Компанія «Авто-Актив» є першим офіційним дилером INFINITI в Україні. З моменту офіційного відкриття дилерського центру 20 листопада 2007 року компанія успішно працює на автомобільному ринку України. За весь період операційної діяльності компанією було реалізовано понад 1500 автомобілів, що свідчить про високу оцінку нашої роботи серед клієнтів, а також важливість високого рівня сервісу для українських покупців автомобілів преміум класу.

Дилерський центр INFINITI компанії «Авто-Актив» побудований за стандартами INFINITI Retail Environment Design Initiative (IREDI) і є одним із найбільших у Європі. Його загальна площа становить 7000 м2.

Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів INFINITI, їх гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування, кузовний ремонт, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів для автомобілів та автокосметики.

Всі послуги, що надаються, здійснюються за допомогою досвідченого та висококваліфікованого сертифікованого персоналу компанії з використанням найсучаснішого обладнання.

Запрошуємо Вас відвідати дилерський центр INFINITI прямо зараз, та ознайомитись з перевагами та послугами автосалону.

БРОШУРИ